Internetin?s nar.


59 views
Uploaded on:
Description
Internetines nar
Transcripts
Slide 1

Internetinės naršyklės B. Juzumas in-24 modulis

Slide 2

Internetinės naršyklės Internetinės naršyklės pagrinde yra skirtos tekstinei, vaizdinei bei garsinei informacijai, esančiai nutolusiame kompiuteryje atvaizduoti. � ioje informacijoje gali būti nuorodų, nukreipiančių į kitą informacijos šaltinį. Naršyklės pagrinde atvaizduoja html ir xhtml kodus.

Slide 3

Kas ta naršyklė? Naršyklė tai žiniatinklio hipertekastinės informacijos peržiūros kompiuterinė programa Naršyklių yra daug. Plačiausiai paplitusios – Internet pilgrim ir Netscape guide . Taippat plačiai žinomos Opera , bei Mozilla (ypač naujausias jų produktas Firefox )

Slide 4

Internet Explorer Tai dažnam iš musų pažystama naršyklė. Pagrindinė jos populiarumo priežastis – ji yra integruota į Windows OS (o ją naudoja didžioji rinkos dalis). Dabartinė versija – 7. Wagered jau yra leidžiamos pabandymui ir 8 – osios dalies BETA versijos.

Slide 5

Netscape pilot Vienu metu buvo laikoma geriausia (1995 – 1997), vėliau tapo daugiafunkcine naršykle ( email, usenet, HTML rengyklė, radijo imtuvo prg. ir kt.). Atvaizduoja puslapius kiek kitaip nei Internet pilgrim, bit dažnai puslapis yra daromas du kartus (pirmas IE, antras Netscape), arba koreguojamas, kad tiktų abiems.

Slide 6

Opera Greita, saugi, patikima, daug resursų nereikalaujanti naršyklė, turinti panašų kiekį funkcijų kaip ir Netscape pilot. Vienintėlis minusas – Opera yra shareware, tai reiškia, run turi pirkti šią naršyklę, arba naudotis ja dykai, wager su reklamomis viršutinėje panelėje.

Slide 7

Mozilla (firefox) Naujausia Mozilla naršyklė. Laikoma greičiausia pasaulyje. Jos greitą populiarumą labiausiai įtakojo funkcionalumas, bei atvirojo kodo tekstas. Pati programa nedidelė, jos funkcionalumą galima praplėsti nuėję į addons.mozilla.org . Ten peržvelgus visas įmanomas funkcijas galima laisvai įžvelgti šios naršyklės pranašumą.

Slide 8

Interneto naršyklės Trumpa apžvalga apie interneto naršykles

Slide 9

Kas yra naršyklė? Tai programinė įranga leidžianti vartotojams " naršyti " i nternet e . Netscape, Mosaic ir Internet Explorer yra keli pavyzdžiai naršyklių . Naršykle yra lengva naudotis prieinant prie informacijos pasauliniame tinkle.

Slide 10

Keleta pagrindinių naršyklių Internet Explorer FireFox Mozzila Opera Netscape

Slide 11

2006-jų metų kovo mėnesio naršyklių naudojimo statistika

Recommended
View more...